[ 0 ] ks tovaru

FACEBOOK

REKLAMA

GURU v ponuke ....
Navštívte nás!
Benzár Mix ....
Kompletný sortiment
SENSAS Feeder ...
Veľa tovaru skladom ...

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.prekaprarov.sk, ANGLING SLOVAKIA,s.r.o,
prehlasuje, že všetky osobné údaje sú považované za prísne dôverné a ich spracovanie sa riadi zákonom č. 428/2002 Zb. V žiadnom prípade neposkytujeme tieto informácie tretej strane.

Zhromažďovanie údajov:

Pre realizáciu nákupu v našom int. obchode od vás potrebujeme poznať meno ( prípadne meno firmy, IČO a kontaktnú osobu ), adresu ( fakturačnú/dodaciu ), telefónny a emailový kontakt. Zaznamenávame všetky vaše nákupy u nás pod vašim prihlasovacím menom a heslom. Žiadne údaje nie sú dostupné tretej strane.

Používanie vašich osobných údajov:

Všetky informácie na www.prekaprarov.sk sú dostupné bez zadávania akýchkoľvek iných údajov - obchodné podmienky, ceny, popisy produktov, komentáre zákazníkov atď. Pre realizáciu nákupu a dodanie tovaru na Vami určené miesto potrebujeme poznať všetky vyššie uvedené údaje. Tieto údaje s vašim súhlasom získame pri vašom prvom nákupe. Po vašom prvom nákupe vám bude v našom obchode pridelené vaše prihlasovanie meno(Váš email) a heslo(náhodne vygenerované, je možné zmeniť v zákazníckej zóne)

Odstránenie,zmena vašich osobných údajov:

 Po prihlásení www.prekaprarov.sk je možné registračné údaje editovať prípadne vymazať. Ak chcete úplne odstrániť vaše zákaznícke konto, kontaktujte nás prosím na jeden z kontaktov uvedených v sekcii Kontakt na našej stránke.

  •  x 
    [ 0 ] ks tovaru