[ 0 ] ks tovaru

FACEBOOK

REKLAMA

GURU v ponuke ....
Navštívte nás!
Benzár Mix ....
Kompletný sortiment
SENSAS Feeder ...
Veľa tovaru skladom ...

KAMASAKI SUPER FEEDER RUNNER 6000 baiitrunner

Zaregistrujte sa a nakupujte za výhodnejšie ceny!
VytlačiťPoslať ako email
Výrobca:

Kategória: Baitrunner

Vaša cena : 32,90 €

Veľmi často sa pri rybárskej výstroji používa porovnanie cena/kvalita!

V prípade Kamasaki Super Feeder Runneru 6000 sa iní výrobcovia zapotia, ak budú chcieť vyrobiť v tomto ohľade lepší výrobok!

U navijaka pod 10.000. Ft. sa len veľmi zriedka môže hovoriť o trvanlivosti.

Kamasaki Super Feeder Runner 6000 môže byť pri adekvátnej starostlivosti a pozornosti mnoho rokov výbornou súčasťou našej boilies, feedrovej, alebo práve klasickej výstroje na lov zo dna.

Kovová cievka, kľučka, silné grafitové telo a spoľahlivá voľnobežná brzda.

Charakterizuje ju 57 mm-ová kužeľovitá cievka, ktorá je vhodná aj na dlhé náhody a silná neohybná spoľahlivá oceľová os.

Na kľučke sa nachádza pohodlná gumená rukoväť.

Pomocou stabilnej kľučky poľahky naviniete aj boilies olovo nad 100 gramov. Rotor je fixný, sedí a neplantá.

Brzdu možno precízne dávkovať.

Disponuje kruhovým klipom šnúry, ktorý nepoškodzuje našu šnúru počas rybolovu, preto dokážeme loviť celý deň presne na jednom mieste.

 

Úspešný navijak sezóny 2017!

 

Pohon navijaka dostal kovový kryt. Pre spoľahlivosť, odolnosť a pohodlné používanie, ktoré zabezpečuje ľahká konštrukcia z grafitu je tento materiál obľúbený u výrobcov navijakov.
Na navijak sa dostala pre navijaky na dlhé hody typická odľahčená kovová cievka s veľkou kapacitou šnúry. Natiahnutý, kužeľový tvar napomáha pri náhodoch s odmotávaním šnúry. Na okraj navijaka sa dostal odolný poťah, ktorý predĺži dĺžku hodu, pričom šetrí aj šnúru. Cenu navijaka zvyšuje, že ako príslušenstvo k nemu patrí jedna grafitová náhradná cievka.
Na navijak sa dostal spoľahlivý prvý brzdový systém. Nastavenie brzdnej sily, ktorá je závislá od záťažiteľnosti šnúry a tvrdosti prútu, je potrebné nastaviť ju ešte pred začiatkom lovu. Pri zdolávaní ryby možno prispôsobiť silu brzdy pomocou regulátora v prednej časti navijaka.


Zapnutím voľnobežnej brzdy, ktorá sa nachádza v zadnej časti navijaka, dokáže ryba stiahnuť šnúru z cievky. Toto má dôležitú úlohu predovšetkým v noci pri love dravých rýb. Tvrdosť tejto brzdy možno regulovať skrutkou v zadnej časti navijaka. Dôležité je, že pri zdolávaní musíme používať hlavnú brzdu. Pre zdolávanie voľnobežná brzda nie je vhodná, prílišná záťaž môže spôsobiť poškodenie navijaka. Pri záseku musí byť bojová brzda vo vypnutom stave, pretože môže dôjsť k odmotaniu veľkého množstva šnúry, čo môže viesť k vzniku nechcených uzlov. Navijaky s voľnobežnými brzdami sú čoraz populárnejšie. V súčasnosti používajú tento univerzálny typ navijakov aj zástancovia klasického lovu zo dna a feeder rybári.

Zatiaľ tu nie je žiadny komentár.

Opýtajte sa otázku na produkt

Napísané znakov:
  •  x 
    [ 0 ] ks tovaru